Basha: Përplasje e pashmangshme për shkak të KM Edi Rama dhe Ruçit (zë)

Deklarata nga kryetari i Partisë Demokratike opozitare Lulzim Basha pasi kryekuvendari Gramoz Ruçi ndërpreu seancën plenare dhe e shtyu për mëngjesin e së premtes

Comment

*