Bebe Rexha publikon këngën e re “In Name of Love” (Audio)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar projektin e saj më të ri. Kënga titullohet “In Name of Love” dhe vjen vetëm në version audio.

Bebe Rexha për këtë këngë ka bashkëpunuar me DJ-in e ri, Martin Garrix, të cilin e ka lavdëruar shumë, duke e cilësuar si duetin më të mirë.

“Një nga njerëzit më të mirë me të cilët kam bashkëpunuar”, ka shkruar Bebe në Instagram.

(r.m.)

Comment

*