Dua Lipa gatuan pite me spinaq në emisionin e reperit shqiptar

Këngëtarja Dua Lipa ka qenë e ftuar në emisionin “Untitled Action Bronson” të reperit shqiptar Arian Asllani, i njohur me nofkën Acton Bronson.

Gjatë emisionit, Bronson gatuan receta të ndryshme me mysafirët e ftuar. Këtë herë ai dhe Dua Lipën gatuan pite me spinaq.

Dua Lipa i ka shpërndarë në instagram disa fotografi duke gatuar.

Ajo ka thënë ishte kënaqur në emisionin e reperit shqiptar. (r.m.)

 

Comment

*