Dua Lipa po thyen rekorde me këngën e re (video)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po vazhdon me suksese të jashtëzakonshme karrierën e saj.

Ajo më 2 qershor e ka nxjerrë në shitje albumin e parë në karrierën e saj, i cili u prit shumë mirë nga fansat e saj.

Dua Lipa publikoi së fundi këngën “New Rules” dhe për më pak se 24 orë arriti në 1 milion klikime.

Por, klikimet janë rritur dhe për më pak se dy ditë, kjo këngë është dëgjuar dy milionë e 700 mijë herë.

Dua Lipa, me prejardhje nga Prishtina, ka lindur në Londër.

/Insajderi.com/

 

Comment

*