Ismet Sinani pranon të luajë për Kosovën

Prishtinë, 27 shkurt 2018 – I riu i Milanit, Ismet Sinani, i cili deri më tani i mbronte ngjyrat e Shqipërisë, ka vendosur ta pranojë ftesën e Kosovës U19.

Sporti në KTV raporton se Sinani është ftuar të luajë në ndeshjen që Kosova do ta zhvillojë kundër Portugalisë.

Sinani është ftuar për grupmoshat U19 dhe U21. Kësaj radhe ai pritet të luajë për U19 ,pasi ndeshja është e raundit Elite. (r.m.)

Comment

*