Rama në grupin e PS-së: Me dhe pa Saliun a Lulin do të shkojmë në zgjedhje

 “Me Saliun e pa Saliun me Lulin e pa Lulin do shkojmë në zgjedhje”

Ky është qëndrimi që kryeministri Edi Rama, njëkohësisht kryetari i Partisë Socialiste ka mbajtur në mbledhjen e grupit socialist bën të ditur gazetari i Ora News Sonil Frashëri

Edhe dje në komunikimin javor Kryeministri Edi Rama i kërkoi opozitës që të dalë nga çadra, pasi sipas tij nuk ka për të ardhur ndonjëherë ftesa për qeveri teknike dhe as oferta për shtyrjen e zgjedhjeve.

Oranews.tv/

Comment

*