Rama e Ruçi takohen një ditë para seancës së Kuvendit

Tiranë, 23 maj 2018 – Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçi. Në takim është i pranishëm edhe kreu i grupit parlamentar të PS, Tulant Balla.

Takimi u zhvillua rreth orës 10:00 në ambientet e kryesisë së Kuvendit.

Mendohet që në qendër të bisedës ka qenë situata e fundit politike dhe seanca parlamentare e ditës së enjte.

/Ora News.tv/

Comment

*