Rita Ora publikon videoklipin e ri, e veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka publikuar sot klipin e saj më të ri, me titull “New Look”, e cila është pjesë e albumit “Phoenix”.

Videoklipi është pritur shumë mirë nga fansat e saj dhe është dëgjuar shumë në kanalin “Youtube”.

Rita ka shkëlqyer me pamjen e saj dhe përsëri ka prezantuar ngjyrat e flamurit të Kosovës. Në shumicën e skenave, ajo është veshur një kostum sportiv me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë. (r.m.)

Comment

*