U hodh shorti i Ligës së Kampioneve

 

Ndeshjet çerekfinale zhvillohen në 11 prill dhe 19 prill

Atletiko Madrid-Leister
Dortmund-Monako
Bajern Mynih-Real Madrid
Juventus-Barcelona

 

Comment

*